تبلیغات
"سلام خوبی" - Alive Address Book 1.9.19.12 - نرم افزار دفترچه تلفن پویا کامپیوتر


  • بازدیدهای امروز :
  • بازدیدهای دیروز :
  • كل بازدیدها :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تبلیغات
Alive Address Book 1.9.19.12 - نرم افزار دفترچه تلفن پویا کامپیوتر
Alive Address Book 1.9.19.12 - نرم افزار دفترچه تلفن پویا کامپیوتر


سایت کمیاب آنلاین برنامه ای کاربردی و مفید را معرفی کرده که امکانات دنیای دیجیتال را به دفترچه تلفن های قدیمی وارد کرده و شما را با امکانات فوق العاده خود از آن بی نیاز می کند. Alive Address Book یک نرم افزار کاربردی دیجیتالی مانند دفترچه تلفن است که می تواند جایگزینی برای مشابه های آنالوگی خود باشد: دفترچه تلفن، لیست آدرس، محفظه کارت های اعتباری و غیره... Alive Address Book به شما این امکان را می دهد تا کل اسامی موجود در داخل لیست خود را به صورت فولدر مانند با چینش موضوعی در آورید. شما می توانید لیست اسامی را به شکل های مختلفی به نمایش در آورید ( مانند آیکون ها، کارت های اعتباری، جداول و غیره)، در میان اسامی جستجو کنید، شخص یا فایل جدیدی را اضافه کنید، حذف کنید، ویرایش نمایید و اسامی مختلف را کپی کرده و کار های دیگری را انجام دهید.

در این دانلود برنامه کاربردی هر قسمت از لیست آدرس دارای بیش از 50 فیلد یا قسمت می باشد که به راحتی می توانید در مورد یک شخص یا فایل به طور مفصل توضیح دهید. در صورتی که یک فیلد یا قسمت مورد نظر خود را برای اضافه کردن اطلاعات نیافتید، می توانید به راحتی از قسمت نظرات برای اضافه کردن مشخصات مورد نظر استفاده نمایید . ویژگی ورود و صدور فایل پشتیبان، کار را برای استفاده از داده های نرم افزار بین دو برنامه یا دو کامپیوتر مختلف (مثلا یک لپ تاپ و یک دسکتاپ) آسان تر می کند.

نرم افزار Alive Address Book به شما این امکان را می دهد تا کل لیست شخصی، کاری و سایر لیست های حاوی اشخاص و فایل ها را در اسرع ترین و آسان ترین روش مدیریت کنید. برنامه دفترچه تلفن با ایجاد پوشه ها در دسکتاپ نرم افزار به راحتی می توانید نمایی درختی از اسامی لیست خود داشته باشید. بنابراین، مثلا پوشه لیست کاری فقط حاوی لیست افراد مربوط به کار شما می باشد، در حالی که پوشه شخصی فقط دارای لیست اشخاصی می باشد که از نظر شما مربوط به خودتان هستند. همچنین این نرم افزار دارای پوشه ای به نام All Contacts یا همان همه افراد موجود در لیست می باشد که با آن به یکباره می توانید لیست کلیه افراد از جمله شخصی و مربوط به کار را یکجا مشاهده نمایید. پوشه دیگری که نرم افزار دارد، پوشه سطل آشغال است که اسامی پاک شده از لیست در آن قرار می گیرند.

کلیه قسمت های موجود در آدرس بوک الکترونیکی Alive Address Book به طور مناسب در تب هایی مانند (عمومی ، شخصی ، کاری و ...) دسته بندی شده اند که کار را به هنگام جستجو و مشاهده اطلاعات یک شخص آسان می کنند. تعداد مکفی قسمت های مشخصات در نرم افزار امکان پاسخ به هر در خواستی را فراهم می کند. با دانلود دفترچه تلفن به صورت ساده و راحت می توان فیلد ها و قسمت های مهم را برای هر شخص از جمله نام کامل، شماره تلفن، شغل، آدرس منزل و محل کار، آدرس پست الکترونیکی، شماره ICQ و غیره پر کرد. قسمت هایی هم در نرم افزار تعبیه شده اند که به ندرت از آنها استفاده می شود و از جمله آنها می توان به نام مستعار، شماره تلفن های دیگر شخص، تاریخ تولد، نام همسر، فرزند، سایت شخصی و غیره اشاره کرد. قسمت نظر دهی یا نظرات به شما این امکان را می دهد تا برخی از اطلاعات منحصر به فرد در مورد شخص را ذخیره کنید و عکس فرد را اضافه نمایید.

قابلیت جستجو در نرم افزار Alive Address Book بسیار سریع و راحت می باشد. برای جستجو در مورد یک شخص، فقط کافیست قسمتی از مشخصات شخص را که به یاد می آورید (مانند نام، آدرس ایمیل، نام سازمان، شماره تلفن، و غیره) تایپ نمایید. نتایج جستجو در حالتی کاملا مناسب به نمایش در خواهد آمد. در حقیقت، اشخاصی که از معیار های جستجو مصون می مانند، به طور موقت از لیست اسامی پنهان می شوند. تعداد اشخاصی که می توانید اطلاعات آنها را در این نرم افزار ثبت کنید، بسیار بالا می باشد. اگر از ویژگی قسمت نظرات استفاده کنید، می توان گفت محدودی وجود ندارد. قابلیت جستجو و ویژگی درختی در این نرم افزار به راحتی به شما این امکان را می دهد تا از بین اطلاعات کثیری که در نرم افزار ثبت کرده اید، شخص مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

برای دانلود بروی ادامه مطلب کلیک کنید

دانلود با حجم ۱۰.۱ مگابایت

پسورد : www.kamyabonline.comارسال توسط hadi z       تاریخ : چهارشنبه 24 شهریور 1389