تبلیغات
"سلام خوبی" - ارسال و دریافت فکس رنگی و منشی تلفنی با Venta Fax & Voice Private 6.5.112.307


  • بازدیدهای امروز :
  • بازدیدهای دیروز :
  • كل بازدیدها :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تبلیغات
ارسال و دریافت فکس رنگی و منشی تلفنی با Venta Fax & Voice Private 6.5.112.307
ارسال و دریافت فکس رنگی و منشی تلفنی با Venta Fax & Voice Private 6.5.112.307شاید خیلی ها دوست داشته باشند از كامپیوتر خود به عنوان فکس نیز استفاده كنند. برای این كار تنها به یك Faxmodem  نیاز دارید كه تقریبا صد درصد مودم هایی كه چند سالی است در ایران پخش می شوند فکس مودم می باشند. برای ارسال و دریافت فکس، به یك نرم افزار نیز برای این كار نیاز دارید كه می توان به نرم افزار های Winfax و یا Faxtalk و ... و یا حتی نرم افزار فکس خود ویندوز XP اشاره نمود. ولی معایبی كه اینگونه نرم افزار ها دارند، باعث می شود تا كاربران نتوانند از آن ها استفاده كنند كه از معایب اینگونه نرم افزار ها می توان به پیچیده بودن برنامه و در نتیجه كارایی سخت برای كاربر، عدم ارسال و دریافت فکس در همه موارد، امكان قطع شدن نیمه تمام فکس هنگام كار، و ... اشاره كرد.

نرم افزار VentaFax ابزار قدرتمند با محیط بسیار ساده و کاربردی كامپیوتر شما را تبدیل به یک دستگاه فکس می کند و شما به راحتی می توانید فکس، ارسال یا دریافت کنید. این نرم افزار با توجه به دارا بودن محیط شبیه به دستگاه فکس در مقایسه با سایر نرم افزارها مشابه از محبوبیت و کارایی بیشتری برخوردار است. از مهمترین قابلیت های Ventafax شبیه بودن محیط نرم افزار به یك دستگاه فکس واقعی می باشد. بدین معنی كه محیط نرم افزار كاملا شبیه به یك دستگاه فکس واقعی طراحی و ساخته شده و در نتیجه كار كردن با آن بسیار ساده و آسان است. علاوه بر ظاهر نرم افزار كه شبیه دستگاه فکس می باشد عملكرد آن نیز مشابه دستگاه فکس واقعی می باشد. بدین معنی كه مثلا هنگام دریافت فکس، فکس گرفته شده همانند دستگاه فکس از قسمت بالای دستگاه خارج می شود و مرحله به مرحله جلو پیش می رود. همچنین برای استارت كردن دستگاه فکس، می بایست بر روی دكمه Start موجود در برنامه كلیك كنید. امكان استفاده از نرم افزار به عنوان منشی تلفنی، ضبط مكالمات تلفنی تنها با یك دكمه حتی هنگامی كه با دستگاه تلفن خود صحبت می كنید می توانید مكالمات خود را با این نرم افزارضبط كنید. همچنین نصب یك پرینتر مجازی جهت ارسال فکس بدین معنی كه شما برای ارسال فکس کافی است مثلاً متن دلخواه خود را در نرم افزاری مثل Wordpad و یا Word و هر ویرایشگر دیگر تایپ نموده و سپس توسط پرینتر Ventafax پرینت نمایید كه البته به جای پرینت، برنامه به صورت اتوماتیك فعال شده و فکس آن را ارسال می نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Venta Fax & Voice Private 6.5.112.307:

- امكان استفاده از نرم افزار به عنوان منشی تلفنی، ضبط مكالمات تلفنی

- قابلیت نصب یك پرینتر مجازی جهت ارسال فکس

- دارا بودن دفترچه تلفن، امكان تایپ فارسی جهت دفترچه تلفن، اضافه كردن عكس به دفترچه تلفن، - قابلیت نمایش شماره یا همان Caller ID به همراه عكس

- امكان ارسال فکس به صورت اتوماتیك و دستی و همچنین ارسال در تاریخ و ساعتی معین

- توانایی گرفتن فکس به صورت اتوماتیك و دستی

- امكان تغییر ظاهر برنامه به وسیله Skin های متعدد برنامه

- توانایی شماره گیری و استفاده از نرم افزار به عنوان یك تلفن

- قابلیت تلفظ شماره تلفن تماس گیرنده

- امكان پرینت اتوماتیك بعد از دریافت فکس

- ذخیره تمامی تماس های گرفته شده و تماس های برقرار شده با نرم افزار

- عدم قطع نیمه كاره

- قابلیت ارسال و دریافت فکس همانند نرم افزار های دیگر

- سازگاری كامل با انواع مودم های موجود

- پشتیبانی از کارت تلفن

- پشتیبانی از چندین زبان مختلف

- قابلیت ارسال فکس و پیغام صوتی توسط ایمیل

- تبدیل فکس های رسیده به PDF

- پشتیبانی از فکس رنگی

- و ...

برای دانلود بروی ادامه مطلب کلیک کنید


دانلود با حجم ۸.۸ مگابایت

پسورد: www.kamyabonline.comارسال توسط hadi z       تاریخ : چهارشنبه 24 شهریور 1389